salvation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harkym-Surv Hunter

2 posters

Go down

Harkym-Surv Hunter Empty Harkym-Surv Hunter

Писане  spunjy Чет Май 08, 2008 3:30 pm

1. Име на основния герой:Harkym
2. Възраст:16
3. Клас на главния герой и разпределение на талантите. Бихте ли си респектнали (сменили талантите) ако потрябва?
-Harkym 5/20/36-Нямам нищо против да сменя талантите ако се налага.Мога да играя с каквто и да е спек.
4. Изпълнен куест за влизане в:
4.1.След 2.4.0 сметнах че е излишно да минавам тези куестове с този герой.
5. Предишни гилдии, причини за напускане.
Настоящата за момента гилдия е "R A M P A G E".Причината да се махна от там е че хората на който държах най-много се махнаха и бяха приети именно в salvation.
6. Опит в инстанции:
6.2. Heroic mode-Всички.
6.3. Karazhan,Gruul's Lair, Magtheridon's Lair - Опит имам в Karazhan,Zull'Aman (но малко 5-6 пъти сам бил там),Hyjal (В частни и бета сървари преди да започна сериозно в Blizzard),Black Temple (В частни и бета сървари преди да започна сериозно в Blizzard)
7. Описание на екипировката в момента (профил на героя) - линк към BLIZZARD.
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Emeriss&n=Harkym
8. Професии на героя. Принос към гилдията.
Mining/Enchanting (189/128) Започнах професийте,но сам обращал повече време на PvE играта и реших да ги развия след като сабера екипировка и пари.Принос с професий едва ли ще имам,но макар и да нямам скил имам едни от най-редките енчанти в банката.
9. По колко часа средно на ден играеш? По кое време имаш възможност за игра? От кой град си и каква връзка към интернет ползваш?
Играя доста и почти всеки ден.Най-често между 14.00-17.00 и след това между 21.00-02.00-03.00 в зависимост дали има повод.Фен сам на нощните през почивните дни.От София сам и не сам имал проблеми с интернета,обикновенно по 80-90 максимум latency и то през натоварените часове.
10. Очаквания от Salvation като гилдия. С какво ще допринесеш за развитието на Salvation. Защо мислиш, че заслужаваш място в Salvation:
Винаги сам искал да бъда част от гилдия с сериозни играчи.Очакванията ми от Salvation са да правим рейдове и да се стремим да бъдем сред топ гилдийте.Според мен ако ми се даде шанс независимо в голям,малък рейд или просто някой Heroic ще оправдая всички очаквания и ще покажа всичко на което съм способен.Винаги гледам когато сам с други хора да давам 110% от себе си и да правя добро в името на тази група.Намеренията са ми сериозни относно стремеж кам добра игра в отбор.
spunjy
spunjy

Брой мнения : 5
Join date : 08.05.2008
Age : 32
Местожителство : Sofiq-grad

Върнете се в началото Go down

Harkym-Surv Hunter Empty by Salvation

Писане  loshko Пет Май 09, 2008 12:33 pm

Klass Hunter e... dosta zatvoren ako moga taka da se izrazia.Molia da ostavite aplikaciata si v slu4ai,4e ne6tata se promeniat.BLagodarim za serioznoto vi otno6enie i dano podhodite s razbirane kam polojenieto.
loshko
loshko

Брой мнения : 62
Join date : 01.03.2008
Age : 43
Местожителство : Малио Лацман

Върнете се в началото Go down

Harkym-Surv Hunter Empty Re: Harkym-Surv Hunter

Писане  spunjy Пет Май 09, 2008 2:19 pm

Blagodarq vse pak.Ako moje da me izvestite ako ne6ata se promenqt.Az 6e pose6avam saita vi redovno za6oto imate naistina interesni temi v foruma.Mojete da me potarsite ingame.Jelavaq vi uspeh Smile
spunjy
spunjy

Брой мнения : 5
Join date : 08.05.2008
Age : 32
Местожителство : Sofiq-grad

Върнете се в началото Go down

Harkym-Surv Hunter Empty Re: Harkym-Surv Hunter

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите