salvation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asphyxiated - Druid

2 posters

Go down

Asphyxiated - Druid Empty Asphyxiated - Druid

Писане  Asphyxiated Пон Май 19, 2008 6:27 pm

1.Име на основния герой: Asphyxiated,Време игра с главния герой- 20 days
2. Възраст: 17
3. Клас на главния герой и разпределение на талантите: Бихте ли си респектнали (сменили талантите) ако потрябва?
Клас: Druid 1/49/11 това ми е спека както за пве така и за пвп доста подходя6т според мен за ферал орентиран друид
4. Изпълнен куест за влизане в:
4.1. Karazhan -
5. Предишни гилдии, причини за напускане: R A M P A G E не ми е мястото при тези хора според мен Brutalism поради липсата на хора онлине за 10 ман раид
6. Опит в инстанции: вси4ки инсанси съм ги минавал
6.2. Heroic mode: da
6.3. Karazhan,Gruul's Lair, Magtheridon's Lair - минавал съм ги ;]
6.4. Serpentshrine Cavern, Tempest Keep:The Eye - влизал съм с ацц-та на мои приятели да ги минавам
6.5. Mount Hyjal, Black Temple - Все о6те несум бил в БТ но в Хъджал както под4ертах отгоре с ацц на други фрдс съм влизал и знам какво се прави
7. Описание на екипировката в момента (профил на героя): http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Emeriss&n=Asphyxiated Несъм добър танк поради липса на геар но мисля 4е съм доста добър дпс поне според мен разбирасе и търпя критики относно геара и така нататък
8. Професии на героя. Принос към гилдията: 390 Хербалисм и 375 Алхимия

9. По колко часа средно на ден играеш ?По кое време имаш възможност за игра? От кой град си и каква връзка към интернет ползваш? Ами попринцип от 7 сутринта до 12 след което съм на даскало до кам 7 и 15 и от 8 без 20 съм он докогато ми омръзне
От Велико Търново сум и карам на БТК
10. Очаквания от Salvation като гилдия. С какво ще допринесеш за развитието на Salvation. Защо мислиш, че заслужаваш място в Salvation: Мн сериозен игра4 съм според мене което дълйа на зарибеноста в мене
за 6 игрови дни направих 70 лвл и според мен съм малко пре-зарибен по тази игра,знам 4е геара ми не е кои знае е какво но ве4е 1 месец се опитвам да събера по добър но просто нямам възможност поради доста големите критики от др гилдии
чесно казано незнам с какво 6те допренеса за гилда но за сметка на това винаги когато има оговорен 4ас за събитие съм там независимо какво 6те ми коства това разбирасе има някои изклу4ения например даскалото и понякога дори бягам он последните 4асове зада мога да доида навреме.Надявам се ако ми дадете шанс да се опитам да се докажа понякакъв на4ин
Само малко ми е тъпо името но невиждам 4е това 6те е наи големия проблем XD

Asphyxiated

Брой мнения : 1
Join date : 19.05.2008

Върнете се в началото Go down

Asphyxiated - Druid Empty Re: Asphyxiated - Druid

Писане  Garshel Пон Май 19, 2008 8:26 pm

ЦИТИРАМ : Несъм добър танк поради липса на геар но мисля 4е съм доста добър дпс поне според мен разбирасе

ХАХАХАХХА !!!!!

+ не си си напраил труд да си погриндиш нормал инстанции или хероици ОЛЕЛЕ!

Garshel

Брой мнения : 41
Join date : 29.03.2008
Age : 38

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите