salvation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Devilsmile Hunter

+3
Propadnaliq
Garshel
Devilsmile
7 posters

Go down

Devilsmile Hunter Empty Devilsmile Hunter

Писане  Devilsmile Вто Май 20, 2008 1:21 am

1.Име на основния герой:Devilsmile ,Време игра с главния герой -24/7 Smile
2. Възраст: 19
3. Клас на главния герой и разпределение на талантите: Бихте ли си респектнали (сменили талантите) ако потрябва?
Клас:Hunter;v momenta sam na MM build 0/42/19, bih respecnal na kakvoto vi trqbva parite ne sa problem
4. Изпълнен куест за влизане в:kara/mh
5. Предишни гилдии, причини за напускане: Legends -prosto si napravih edna pauza ot okolo 4 meseca i me kicknaha poradi neaktivnost
6. Опит в инстанции:Si4ko do ilidan + si4ki heroici
6.3. Karazhan,Gruul's Lair, Magtheridon's Lair -da
6.4. Serpentshrine Cavern, Tempest Keep:The Eye - da
6.5. Mount Hyjal, Black Temple -da
7. Описание на екипировката в момента (профил на героя): http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Emeriss&n=Devilsmile
8. Професии на героя. Принос към гилдията: v momenta sam bez profesii 4am da mi akjete kakvo vi trqbva za da go digna Smile
9. По колко часа средно на ден играеш ?По кое време имаш възможност за игра? От кой град си и каква връзка към интернет ползваш?
Predi da spru sredno na den igraeh mejdu 10-12 4asa ina4e sa mot Sofiq i interneta mi e stabilen i nqma da ima problem s nego
10. Очаквания от Salvation като гилдия. С какво ще допринесеш за развитието на Salvation. Защо мислиш, че заслужаваш място в Salvation:Ochakvam seriozno otno6enie kum raidvaneto i mislq 4e bih doprinesal sus activnosta si i sus ustrema si za progress

Devilsmile

Брой мнения : 2
Join date : 29.04.2008

Върнете се в началото Go down

Devilsmile Hunter Empty Re: Devilsmile Hunter

Писане  Garshel Вто Май 20, 2008 1:42 am

Devilsmile написа:4. Изпълнен куест за влизане в:kara/mh
6. Опит в инстанции:Si4ko do ilidan
6.5. Mount Hyjal, Black Temple -da


Такааа от каде да започна ...

Ами да: Пишеш че си напраил attune quest-a за MH които дава 3к реп със Scale of Sands и ти дава убер якия пръстен като награда а ти имаш 0 репутация със тях.
Следователно имаш точно 0 опит във MH.

Виждайки че имаш 2.8к реп с Ashtongue Deathsworn мога да заключа че Ти:

а) Си минал сички quest-ове за BT attune без този които иска да убиеш Winterchill в MH

б) Имаш много малък опит в BT

Лъжейки в апликацията не говори нищо добро за теб ...

Garshel

Брой мнения : 41
Join date : 29.03.2008
Age : 38

Върнете се в началото Go down

Devilsmile Hunter Empty Re: Devilsmile Hunter

Писане  Propadnaliq Вто Май 20, 2008 8:42 am

Да кажеме,че има опит в МХ.Чудно ми е Гаршелчо.....как той проима опит до Илидан след като четох форумите на легендите и те са изчистили БТ за 2.2 Месеца което твойто време ин-актив е 4 месеца.Така проста математика ме довежда,че ти си бил на ниво ТК и ССЦ когато си спрял.Те там ме кикнаха за 1 седмица ин-активе.Да не говориме,че ти за 4 месеца си бил кикнат 20 пъти от 50 офицера и гиъра ти няма един итем от БТ или МХ.

Лично казвам не защото имаме 2 доста редовни хънтъра,но все пак офицерът да си реши.

Propadnaliq

Брой мнения : 30
Join date : 27.03.2008

Върнете се в началото Go down

Devilsmile Hunter Empty Re: Devilsmile Hunter

Писане  loshko Вто Май 20, 2008 11:07 am

Malee, vie ste bili str6en ekip .... Propadnal & Garshel4o lol! .Taka i na raid ako ste... Ilidan da se krie Wink
Sega, mersi za kritikata, tia naistina e polezna.Az blagodaria na mom4eto 4e e pusnal aplikacia pri nas, no osven vsi4ko imame strahotni Hunteri pri nas. Ako ima promiana 6te imame aplikaciata ti predvid.
loshko
loshko

Брой мнения : 62
Join date : 01.03.2008
Age : 43
Местожителство : Малио Лацман

Върнете се в началото Go down

Devilsmile Hunter Empty Re: Devilsmile Hunter

Писане  Crustydemon Вто Май 20, 2008 11:15 am

Men me kefi 4oveka ,nqmam protiv da go probvame i vse pak neka marto kaje ot nego zavisi!
Crustydemon
Crustydemon

Брой мнения : 22
Join date : 05.03.2008
Age : 37
Местожителство : Nagrand DC

Върнете се в началото Go down

Devilsmile Hunter Empty re

Писане  Martoshorto Вто Май 20, 2008 4:56 pm

Нямам нищо против да дойде,но с уговорката,че това което става в гилдията остава тука и не се коментира с други гилдии.

Martoshorto

Брой мнения : 24
Join date : 14.03.2008

Върнете се в началото Go down

Devilsmile Hunter Empty Re: Devilsmile Hunter

Писане  Torrael Вто Май 20, 2008 5:06 pm

@ Garshel i Propadnal... човека има опит и в БТ и в Хайджал, аз съм му свидетел... само че не с този хънтър, а с един паладин на Chromaggus ( където е и моят роуг). Пича ми е супер добър приятел, разбира си класа (въпреки че да, не е убивал Илидан с хънтър... Shocked ) и има сериозно отношение. Бих казал земете го на 1 -2 райда ако има слот или просто за тест.
Torrael
Torrael

Брой мнения : 46
Join date : 11.04.2008

Върнете се в началото Go down

Devilsmile Hunter Empty Re: Devilsmile Hunter

Писане  Garshel Вто Май 20, 2008 6:33 pm

Tor написа:@ Garshel i Propadnal... човека има опит и в БТ и в Хайджал, аз съм му свидетел... само че не с този хънтър, а с един паладин на Chromaggus ( където е и моят роуг). Пича ми е супер добър приятел, разбира си класа (въпреки че да, не е убивал Илидан с хънтър... Shocked ) и има сериозно отношение. Бих казал земете го на 1 -2 райда ако има слот или просто за тест.

Тъй като и КРъсти го познава за мен няма проблем ; ) ама като постваш апликация и не казваш за какво иде дума си го получаваш Twisted Evil

Въпреки че с наще РОБОХЪНТЪРИ незнам кога ще намери място на раид...

Garshel

Брой мнения : 41
Join date : 29.03.2008
Age : 38

Върнете се в началото Go down

Devilsmile Hunter Empty Re: Devilsmile Hunter

Писане  Propadnaliq Пет Май 23, 2008 1:42 pm

Поради една причина го написах това защото не спомена каде и с какво има опит.Защото съм виждал доста народ със гиър по-зле от хероици и ми викат,че са убивали илидан.

Propadnaliq

Брой мнения : 30
Join date : 27.03.2008

Върнете се в началото Go down

Devilsmile Hunter Empty Re: Devilsmile Hunter

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите