salvation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Огнен магъосник - Brutallus .Ако е отворено 1 място за мене ?

3 posters

Go down

Огнен магъосник - Brutallus .Ако е отворено 1 място за мене ? Empty Огнен магъосник - Brutallus .Ако е отворено 1 място за мене ?

Писане  Brutallus90 Чет Май 29, 2008 8:58 pm

1. Име на основния герой, Време игра с главния герой.

- Brutallus ,23 дена и някви часове

2. Възраст.

- Ще навършени 18 години

3. Клас на главния герой и разпределение на талантите. Бихте ли си респектнали (сменили талантите) ако потрябва?

-Undead Mage ,PvE spec 2/48/11 (fire).Бих ги сменил, ако се налага от гуилда

4. Изпълнен куест за влизане в:
4.1. Karazhan
4.2. Mount Hyjal
4.3. Black Temple

- Вече не иска куест

5. Предишни гилдии, причини за напускане.

- Предишната ми гуилдия е "X A H O B E T E", понеже много от старите гирнати играчи напуснаха гуилда и аз смятам това да направя,ако имам вазможност.

6. Опит в инстанции:
6.1. Molten Core, Blackwing Lair,Ahn'Qiraj, Naxxramas - без Naxxramas (бил съм само на първия бос (Ануб) в накс)
6.2. Heroic mode - Да
6.3. Karazhan,Gruul's Lair, Magtheridon's Lair - Да
6.4. Serpentshrine Cavern-Не, Tempest Keep - Да
6.5. Mount Hyjal-Да, Black Temple - Не.Но съм гледал приятел как е бил на Essence of Souls и Illidary Counsuls в Black Temple.

7. Описание на екипировката в момента (профил на героя) - линк към BLIZZARD.

- В момента съм ПВЕ 1020 спел 57 хит (+ още от талантите+40 спел пенетратион) 32.50 крит.
линк - http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Emeriss&n=Brutallus - ve4e pokazva armoryto-mi ,ima6e error predi tova

8. Професии на героя. Принос към гилдията.

- Развил съм Tailoring 375/375, смятам да развия Еnch. или Herb.

9. По колко часа средно на ден играеш ?По кое време имаш възможност за игра? От кой град си и каква връзка към интернет ползваш? Колко дни седмично ще можеш да бъдеш онлайн за райдове от 20:00 до 00:00/00:30?

- На ден играя по 10-13 часа средно, Имам възможност през целия ден
От гр.Асеновград, досега съм нямал проблем с интернета ми (средно Latency - 50/80).През цялата седмица мога да съм онлайн за райдове от 20:00 до 3:00( макс до 5:00).

10. Очаквания от Salvation като гилдия. С какво ще допринесеш за развитието на Salvation. Защо мислиш, че заслужаваш място в Salvation.

-Не трябва аз да очавам нещо от Salvation,защото тази гуилдия се е доказала вече за мен.Би трябвало вие да очаквате от мен как ще се представя, ако намеря място в Salvation".Разбира се добра комуникация и добри раидове.


Последната промяна е направена от Brutallus90 на Нед Юни 01, 2008 4:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Brutallus90

Брой мнения : 4
Join date : 29.05.2008

Върнете се в началото Go down

Огнен магъосник - Brutallus .Ако е отворено 1 място за мене ? Empty Re: Огнен магъосник - Brutallus .Ако е отворено 1 място за мене ?

Писане  Brutallus90 Нед Юни 01, 2008 10:00 am

Nikak1v otgovor nqma confused Sad

Brutallus90

Брой мнения : 4
Join date : 29.05.2008

Върнете се в началото Go down

Огнен магъосник - Brutallus .Ако е отворено 1 място за мене ? Empty Re: Огнен магъосник - Brutallus .Ако е отворено 1 място за мене ?

Писане  loshko Нед Юни 01, 2008 12:02 pm

Ami za6toto pi6e za koi klasove stava duma no ok. Klas mage e zatvoren. Molq ostavete aplikaciata si za da vi potarsim pri eventualna promiana v gilda. Blagodarq
loshko
loshko

Брой мнения : 62
Join date : 01.03.2008
Age : 43
Местожителство : Малио Лацман

Върнете се в началото Go down

Огнен магъосник - Brutallus .Ако е отворено 1 място за мене ? Empty Re: Огнен магъосник - Brutallus .Ако е отворено 1 място за мене ?

Писане  Garshel Нед Юни 01, 2008 1:08 pm

земи го веееее

Garshel

Брой мнения : 41
Join date : 29.03.2008
Age : 38

Върнете се в началото Go down

Огнен магъосник - Brutallus .Ако е отворено 1 място за мене ? Empty Re: Огнен магъосник - Brutallus .Ако е отворено 1 място за мене ?

Писане  Brutallus90 Нед Юни 01, 2008 4:21 pm

ako ne sam online s Brutallus , 100% sam online s Alta - kazva se Holygan.

Brutallus90

Брой мнения : 4
Join date : 29.05.2008

Върнете се в началото Go down

Огнен магъосник - Brutallus .Ако е отворено 1 място за мене ? Empty Re: Огнен магъосник - Brutallus .Ако е отворено 1 място за мене ?

Писане  Brutallus90 Съб Юни 07, 2008 3:13 pm

Loshko nali iska6e da me joine6 ,sega ve4e moij da me joine6 samo mi napi6i v igrata Brutallus ili Holygan.

Brutallus90

Брой мнения : 4
Join date : 29.05.2008

Върнете се в началото Go down

Огнен магъосник - Brutallus .Ако е отворено 1 място за мене ? Empty Re: Огнен магъосник - Brutallus .Ако е отворено 1 място за мене ?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите