salvation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naicky Elemental shaman

Go down

Naicky Elemental shaman Empty Naicky Elemental shaman

Писане  niki Съб Май 31, 2008 6:39 pm

1.Име на основния герой:Naicky Време на игра с героя:По всяко време.
2.Възраст:16 год.
3.Клас на главния герой и разпределение на талантите.Бихте ли респектнали ако потрябва?
Клас:Елементъл Шаман.Бих респектнал на Енх защото имам някакъв геар но на еле геара ми е много по добър.
4.Изпълнен Куест за влизане в:
Каразан-не защото не бях 70 лвл когато пуснаха Пат4а за 4рез които не ти трябва клю4 за да влиза6 по инстанциите.
стари SSC куест-не
5.Предишни гилдий и причини за напускането им:Brutalism-хората не влизат за раид и напуснах зашото 4 дена ги 4аках и бях готов и се ядосах и леавнах... Smile,И Vallckey бе6е направил една гилдия но се разпадна...
6.Опит в инстанций:Всички хероици
6.2 heroic mode:da
6.3 Karazhan,Gruul's lair,Magtheridon's lair-Cleared,Cleared,Cleared
6.4 SSC and TK-все още не
6.5 MH and BT - не...но бързо схва6там... Razz
7.Описание на екипировката не героя в момента (профил на героя): в момента сум на енх спец и ако трябва да респецват за да ме видите поне 1 ден докато армори зареди но ако съм онлайн мога да ви я покажа !!!
8.Професий на героя.Принос към гилда:Dragonscale Leather Working-375 , Skinning-375.С каквото мога...
9.По колко часа на ден играеш?По кое време имаш възмойност за игра?От кой град си и каква интернет връзка ползваш?:
6,7 часа на ден.След 3 следобяд.От Град София.Кабелен интернет.
10.Очаквания от Salvation като гилдия.С какво ще допринесеш за развитието на Salvation?Зашо мислиш че имаш място в Salvation?
Ем омръзна ми от слакерски гилдии!!! искам някоя която раидва пове4е...!!!

niki

Брой мнения : 1
Join date : 31.05.2008

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите