salvation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BornToServe

3 posters

Go down

BornToServe Empty BornToServe

Писане  BaJlKo Вто Юни 03, 2008 12:13 am

1.Име на основния герой:BornToServe
3.Клас на главния герой и разпределение на талантите.Бихте ли респектнали ако потрябва?
Клас:Shaman bih respektnal po vsqko vreme
4.Изпълнен Куест за влизане в: moga da vlizam navsqkade.

5.Предишни гилдий и причини за напускането им:X A H O B E T E priqtni hora mn ot tqh igraeha no GM to nestava6e vsi4ko da zavisi ot edin 4ovek nesmqtam 4e trqbva da e taka.
6.Опит в инстанций: dobyr opit no se pak nesym vidql vsi4ko byrzo shva6tam Smile
6.2 heroic mode:Navsqkade moga da pravq HC
6.3 Karazhan,Gruul's lair,Magtheridon's lair-Na izys znam kvo da pravq tam
6.4 SSC and TK-da do nqkade
6.5 MH and BT - nesym vlizal nz kvo trqbva da se pravi no za heal edva li ima ne6to osobeno
7.Описание на екипировката не героя в момента (профил на героя): Moje da vi dam link no v moenta sym na Ench s 1300 AP imam heal gear 1899 + heal
8.Професий на героя.Принос към гилда: Mining i herb na max + coking first aid i fishing na max
9.По колко часа на ден играеш?По кое време имаш възмойност за игра?От кой град си и каква интернет връзка ползваш?:
Moga da igraq spored tova koga sym na rabota i kakva smqna sym ot ruse sym nqmam problemi s neta prosto PC to mi e s 512 ram mislq 4e razbirate za kakvo stava na vypros
10.Очаквания от Salvation като гилдия.С какво ще допринесеш за развитието на Salvation?Зашо мислиш че имаш място в Salvation? Ot salvation o4akvam da vidq malko po zreli hora i koito da si prekaram dobre vmereto v WoW da nese qdosvam i da pomagam s kakvoto moga. To4no nz dali 6te pomogna s ne6to da gilda no se nadqvam da byda polezen. Nemoga da kaja za6to imam mqsto v Salvation tova 6te go precenqt ostanalite igra4i nesym nai dobriq nesym i za izhvyrlqne.
S nqkoi ot Salvation se poznavam igrali sme neigraq perfektno iskma da se usavar6enstvam do kolkoto mi go pozvolqva prekaranato vreme v igrata i da doprinesa s pomo6ta si ostanalite igra4i da sa dovolni ot gilda.

BaJlKo

Брой мнения : 2
Join date : 30.05.2008

Върнете се в началото Go down

BornToServe Empty Re: BornToServe

Писане  Propadnaliq Вто Юни 03, 2008 10:39 am

Незнам дали мнението ми важи вече,но все пак ще кажа,че съм играл с него в хановете и е страшно точен и добре играе.Вземето го няма да съжалявате

Propadnaliq

Брой мнения : 30
Join date : 27.03.2008

Върнете се в началото Go down

BornToServe Empty :)

Писане  BaJlKo Вто Юни 03, 2008 12:11 pm

prav si to4en sym nelamtq za epici privyrjanik sym na razpredelenieto na itemi taka 4e gilda da e na edno i sy6to nivo da nqma oble4eni i goli geroi v4eki trqbva da e s dobyr gear zada moje vyv vseki edin moment da moje da e polezen za raid. obi4am da vijdam igra4i koito nesa zadyljeni da idvat na raid podgotveni a sami da mislqt kak da vlqzat i da dadat kolkoto se moje pove4e za progresa na gilda. 6tom az moje6 da grindq pari da idvam s eleksiri i to po 1 stak ot vsi4ko koeto mi trqbva za heal nikoga nesam hodil nepodgotven. moje da dam 1k gold zada vlqza na raid i da waipvam 100 pyti na 1 boss samo i sam da go ubiq kato e kazano 4e 6te padne da nqma iznerveni pri razpredelenieto na loota. prosto iskam da igraq v gild s spokoini i uravnoveseni psihi4eski hora ne da se vika i da se karat v TS. vidql sym mn no dosega nesym vidql edin BG gilda da igrae spokoino bez vikane i naprejenie.

BaJlKo

Брой мнения : 2
Join date : 30.05.2008

Върнете се в началото Go down

BornToServe Empty Re: BornToServe

Писане  Crustydemon Вто Юни 03, 2008 1:52 pm

Whisp-ni mi ingame na Crustydemon !
Crustydemon
Crustydemon

Брой мнения : 22
Join date : 05.03.2008
Age : 37
Местожителство : Nagrand DC

Върнете се в началото Go down

BornToServe Empty Re: BornToServe

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите