salvation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-----> Druid <-------

Go down

-----> Druid <------- Empty -----> Druid <-------

Писане  Sabertooth Сря Юни 04, 2008 2:56 pm

Здравейте!
На 19 години съм и както вече разбрахте играя с Druid Wink
Играл съм доста време с този клас, предимно на Feral(PvP Feral/Cat).Също така не малка част от времето,което съм изгубил вдигайки левели е било и като Balance druid.Допадат ми и 2-та стила на игра.В момента събирам предмети за такъв build, понеже разбрах,че си търсите(събрал съм около 600 bonus spell dmg без да съм слагал камъни).До преди около 1 час бях в "Хановете", но техните изисквания ( да играя като хийлър ) и дисциплина като цяло не ми допаднаха и съответно напуснах.
Колективната ми игра мисля,че е на ниво и ще се справя със задачите, които евентуално ще ми престоят.
Събирането на предмети и Badges of Justice с random партита става бавно(особено когато се разпадат заради тоз и оня...)и също така не е от любимите ми занимания, така че се надявам да се намери място и за мен във вашия guild.От Sns знам,че сте добри играчи, а и го гледам все обикаля по raid-ове, което ми създаде впечатление за добра и сериозна гилдия, каквато си търся.
Ааа да...без малко да забравя. Героят ми се казва Iion Smile с I(И) - понеже с L беше заето,а I(И) наподобява малкото l(л). В играта често ме наричат lion вместо Iion (получил се е желания ефект Very Happy )
Мислех да дам линк и към armory-то, но нещо не ми го отваря. То няма и както толкова да видите де...S1 и останалите там PvP Epics...За сега ще се задържа така, че ми е по-лесно да се справям с разни пръдльовци и да ходя по хероици.
Ако имате въпроси пишете или ме потърсете в играта.

Sabertooth

Брой мнения : 1
Join date : 04.06.2008

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите