salvation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adskiya-warrior

+7
Vlado
loshko
Zyly
Torrael
villi
nicoll
aqmi
11 posters

Go down

Adskiya-warrior Empty Adskiya-warrior

Писане  aqmi Пет Юни 13, 2008 9:08 pm

1.Име на основния герой:

Adskiya

2. Възраст:

7 и половина

3. Клас на главния герой и разпределение на талантите.Бихте ли си респектнали (сменили талантите) ако потрябва?

Warrior 12-5-44 Не респеквам! И да, импрувнах си тъндър клапа ама не заради нооба Сенпал ами защото аз така си искам!

4.Изпълнен Куест за влизане в:

BWL,UBRS,Onyxia's Lair,MC,Kara и другите ги имам ама не ми требват вече

5.Предишни гилдий и причини за напускането им:

Anihilation - Ми имах възможност да влезна в Wipe Faster и почнах да храня "Майнтанка" ама те пак не ме кикнаха и аз си лийвнах сам...
Wipe Faster - Толкова съм имбав че тея ми завиждаха и ги беше яд че немогат да са като мене и ме кикнаха.
Salvation - Един 12 годишен ме нервира, после се хранехме с Лошия и така... по старите членове знаят всичко в подробности...
6.Опит в инстанций:

На всекъде

7.Описание на екипировката не героя в момента (профил на героя):
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Emeriss&n=Adskiya
Имам епик хелм и мета сокет!!! (става ли ви яко на пишката?)

8.Професий на героя.Принос към гилда:

Аз съм по боя не ми требват мирни професии ама все пак имам надигани алхимия(375 transmuter) и билкарство(229).

9.По колко часа на ден играеш?

Слаквам по цял ден. Сега има и европейско и слаквам още повече.

По кое време имаш възмойност за игра?

Епа мога да влезна когато си искам ама пак си слаквам...

От кой град си и каква интернет връзка ползваш?

От Първомай Сити съм. Нета още не е минал стария рекорд по лаг от едно време като бях Salvation (19k).

10.Очаквания от Salvation като гилдия.С какво ще допринесеш за развитието на Salvation?Зашо мислиш че имаш място в Salvation?

Очаквам да не ме нервирате. Ще допринеса с нечовешки TPS и с нинджа пулове. Също и ще можете да се хвалите "Ей, вижте! Адския е в моя гилд!!!". Имам място в Salvation (и винаги съм го имал дори и извън гилда) защото съм най-имбавия всички го знаете, и защото знам че всички дори и тези които ме мразят(които не са малко) искат дълбоко в себе си да се върна. Razz

P.S. Пускам апликацията само защото споменатия по горе 12 годишен е лийвнал. Винаги съм искал да си се върна при вас, но просто ако бях попитал да ме инвайтнете пак преди той да беше лийвнал щях да стана путка, защото като лийвнах казах че докато той е там аз няма да се върна.
P.S.2 Моля апликацията ми да бъде разгледана от "старите кучета" при офицерите (Loshko,Crusty,Slackpal,Vili,Mov има и още но просто в момента не се сещам) а не от хора които поради дадени обстоятелства сега са клас лидери или дори офицери. Причината за това мое искане е че новаците просто няма да разберат апликацията ми.
P.S.3 Епа нема да се разсърдя ако ми махнете бан-а на стария акаунт във форума...

I'll be back...

aqmi

Брой мнения : 1
Join date : 25.03.2008

Върнете се в началото Go down

Adskiya-warrior Empty Re: Adskiya-warrior

Писане  nicoll Пет Юни 13, 2008 9:48 pm

NE Very Happy:D:D:D:D
nicoll
nicoll

Брой мнения : 11
Join date : 01.04.2008

Върнете се в началото Go down

Adskiya-warrior Empty Re: Adskiya-warrior

Писане  nicoll Пет Юни 13, 2008 9:58 pm

[center]LOsh ti reshavash tuka ti trqaa kaesh Smile toi adsky si znae ko mislq az nema smi sa da psiha ti reshavash
nicoll
nicoll

Брой мнения : 11
Join date : 01.04.2008

Върнете се в началото Go down

Adskiya-warrior Empty Re: Adskiya-warrior

Писане  villi Пет Юни 13, 2008 11:24 pm

E 4estno tova ne go o4akvah Smile
villi
villi
Admin

Брой мнения : 157
Join date : 07.02.2008
Age : 47
Местожителство : bistenburg

https://salvation.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Adskiya-warrior Empty Re: Adskiya-warrior

Писане  Torrael Съб Юни 14, 2008 9:20 am

Аз ви казвам, че всички ще умрем, вие не ме слушате. Щом Адската машина иска да се връща...
Аз лично съм ЗА, защото си има гийра и (донякъде Very Happy ) скила, а и не слаква толкова колкото казва... С нинджа пуловете съм съгласен, губим средно по 7 минути за ребъф!
Естествено, съществуват обстоятелствата, при които напусна, но в сегашната липса на танкове...
Torrael
Torrael

Брой мнения : 46
Join date : 11.04.2008

Върнете се в началото Go down

Adskiya-warrior Empty Re: Adskiya-warrior

Писане  Zyly Съб Юни 14, 2008 9:56 am

Аз съм ЗА!!! Стига да обещае ,че няма да пулва босовете ,докато ние още се бъфкаме Laughing Laughing Laughing ,както беше едно време с Груул.
Zyly
Zyly

Брой мнения : 2
Join date : 14.03.2008
Age : 47

Върнете се в началото Go down

Adskiya-warrior Empty Re: Adskiya-warrior

Писане  loshko Съб Юни 14, 2008 11:36 am

Изобщо няма да коментирам подобни ,,апликации'' - НЕ
loshko
loshko

Брой мнения : 62
Join date : 01.03.2008
Age : 43
Местожителство : Малио Лацман

Върнете се в началото Go down

Adskiya-warrior Empty Re: Adskiya-warrior

Писане  nicoll Съб Юни 14, 2008 5:18 pm

AAAAAAAAAAA neznam Laughing Laughing Laughing


Последната промяна е направена от nicoll на Съб Юни 14, 2008 8:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
nicoll
nicoll

Брой мнения : 11
Join date : 01.04.2008

Върнете се в началото Go down

Adskiya-warrior Empty .

Писане  Vlado Съб Юни 14, 2008 6:41 pm

Самата апликация показва супер несериозно отношение ... без коментар ...
Vlado
Vlado

Брой мнения : 27
Join date : 05.05.2008
Age : 43
Местожителство : Brno, Czech Republic

Върнете се в началото Go down

Adskiya-warrior Empty Re: Adskiya-warrior

Писане  Borimechka Съб Юни 14, 2008 7:28 pm

Знам че съм нов и нямам право още да се обаждам много но мисля да си кажа мнението тука защото ме засяга.

Значи Владо не искам да те обиждам но мога да твърдя че Адския има в пъти повече опит от тебе и също и че е доста по-добър играч от тебе. При тва е ебати пича тва че ти не го познаваш е друг въпрос. Адския си е Адския апликацията е напълно в негов стил. Това не го прави несериозен.

Пак казвам не искам никой да обидя просто си изказвам личното мнение.
Borimechka
Borimechka

Брой мнения : 23
Join date : 12.06.2008
Местожителство : Moq strana... moq BULGARIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa

http://voininatangra.org

Върнете се в началото Go down

Adskiya-warrior Empty Re: Adskiya-warrior

Писане  Garshel Съб Юни 14, 2008 7:51 pm

Borimechka написа:Знам че съм нов и нямам право още да се обаждам много но мисля да си кажа мнението тука защото ме засяга.

Значи Владо не искам да те обиждам но мога да твърдя че Адския има в пъти повече опит от тебе и също и че е доста по-добър играч от тебе. При тва е ебати пича тва че ти не го познаваш е друг въпрос. Адския си е Адския апликацията е напълно в негов стил. Това не го прави несериозен.

Пак казвам не искам никой да обидя просто си изказвам личното мнение.

ХАСХЕАХеахаеХЕАХеаХеаХЕХАХЕАХЕАХЕАХЕАХеаХеа хеХА хАЕ хЕА ХеА ХеА ХЕХА ХА ХАЕ лксд;Й;КЛ ДАФЙК Л хаехЕА ххах ЕАх ЕАХ ЕАХ ХЕА

БАТКА ти незнам от коя планета си ама мога да ти кажа че все още не съм засичал по-некадърен танк от въпросния лолАдскиЯлол

Garshel

Брой мнения : 41
Join date : 29.03.2008
Age : 38

Върнете се в началото Go down

Adskiya-warrior Empty Re: Adskiya-warrior

Писане  Propadnaliq Съб Юни 14, 2008 8:29 pm

Vlado написа:Самата апликация показва супер несериозно отношение ... без коментар ...

Несериозно отношение към гилда.Не адекватно написана апликация.Също така има някой невярни неща във нея.

Трябват ни танкове сериозни който да знаят какво да правят.Нека Кръсти даде своето мнение също.

Propadnaliq

Брой мнения : 30
Join date : 27.03.2008

Върнете се в началото Go down

Adskiya-warrior Empty Re: Adskiya-warrior

Писане  Propadnaliq Съб Юни 14, 2008 8:31 pm

Borimechka написа:Знам че съм нов и нямам право още да се обаждам много но мисля да си кажа мнението тука защото ме засяга.

Значи Владо не искам да те обиждам но мога да твърдя че Адския има в пъти повече опит от тебе и също и че е доста по-добър играч от тебе. При тва е ебати пича тва че ти не го познаваш е друг въпрос. Адския си е Адския апликацията е напълно в негов стил. Това не го прави несериозен.

Пак казвам не искам никой да обидя просто си изказвам личното мнение.

Tъй като си нов моля те не говори ок ? Владо е един от най добрите приестове на този риълм който съм срещал и бих казал,че това е човек който винаги търси вариянт да подобри героя си.

Найстина не говори защото бълваш невероятните глупости.
И бих искал да попитам ти кой си в гилдията за да поговоря с теб.

Propadnaliq

Брой мнения : 30
Join date : 27.03.2008

Върнете се в началото Go down

Adskiya-warrior Empty Re: Adskiya-warrior

Писане  Elizer Нед Юни 15, 2008 12:47 am

Pff bratle nishto lichno no Adskyia 1 mesec nesloji 1 enchant na itemite si a nqkoi ot tqh bqha dobri ... takache nemi go hvali !!!
Elizer
Elizer

Брой мнения : 15
Join date : 24.03.2008

Върнете се в началото Go down

Adskiya-warrior Empty .

Писане  Borimechka Нед Юни 15, 2008 1:49 am

Значи ... като казвам ,че съм нов не казвам ,че съм нов във живота ... а във гилдията...Ситуацията ми е много ясна ... значи това твърдение за владо ... е доста исфърлящо ... най добрия хах ми знам един прист каде ще му скъса гъзъ... но тва е друга тема не говорим за най добър най нагърден ... а най човечен
-Владо е добър играч...не отричам (някой да не остане с грешно впечатление)
Но той не е от онези стари кучета за да говори така срещу Адския
Смело твърдя че познавам адския ... мисля дори скоро да го посетя да пиеме по 1 ракия като БЕЛИТЕ хора ...
Аз незнам защо всички са скочили със зъби и нокти срещу адския
Ако някой ви открадне нещо и вие след това се опитате да си го върнете ... това ПРЕСТАПЛЕНИЕ ЛИ ЩЕ Е ?
Бил неопитен ма чакайте бе хора играли ли сте скоро рамо до рамо със Г-н Адския ???
еми аз до преди 2 3 седмици РАЙДВАХ със него Smile
хах какви седмици аз откарах преди няколко дни си правихме пишки със Ониксия...

Бил се хвалил ... АМА ЧАКАЙТЕ БЕ ХОРА ... замислете човек ако не вярва във себе си и се мисли за ЛАМЕР един ден ще се окаже че тоя човек си е пропилял дните във бозене и наистина е ЛАМЕР...

Човек ако няма хъс и не си мисли че е добър и не се старае да става ОЩЕ и ОЩЕ по добър ... той няма да има никъкъв прогрес било то във живота или във Warcraft живота ...

Направи ми впечатление ... как всички в Гилда почнаха да го хранят ... колко не уместно е да говориш зад на някой гърбъ... немислите ли ,че е глупаво да говорите така
...

Аааа междо другото ... не ме бийте по Форума ...
bounce

Не искам си развалям отношенията със гилдията не искам да се деля и прочие...

макар че когато напиша нещо или питам в гилда ... имам чувството че всички са ме ИГНОР
и не виждат че пиша ...


ии Btw Хубаво е човек да има собствено мнение със аргоменти и прочие ...
а още по хубаво е да не го е страх да го изкаже и да го защити въпреки последствията който може да го сполетят...


но 80% от Българския народ не го прави ето това просто нещо сиреч " ЛИЧНО МНЕНИЕ "
затова сме и на това дередже щото всеки се подвежда по другия ... и целия народ е като Овчи стадо със пиян падар...
Щото секи си трае и секи не му пука и му дреме на кура а един ден той ще има деца и ще се чуди защо децата му говорат на ТУРСКИ във Република България @@:@@::@
Секи си чеша топките с извинение ... и се чуди защо не върви еми как да върви нещо когато на никой не му пука и секи си продава душата и гъзъ зза пари... но тва е малко друга тема ще гледам понататака да се придържъмъ
...
Хора Бъдете хора а не ЗВЕРОВЕ по дяволите
защо никой не се научи да Прищава ?!
секи чове греши секи има право на грешка.

scratch
Пропаднал... чаках да поговорим в играта ... ама ти ме разочарова със 1 изречение ...
Владо и той се отказа незнам защо поговорихме нещо ама през пръсти... го претупахме...

НЕМОЖЕ ЛИ ДА ЗАЩИТЯ ПРИАТЕЛ бе хора ... ,че не знаете ли поговорката
Приятел в Нужда се познава. ???
Не съм искал никой да убидя , нараня , засегна ... и прочие
просто изказвам мнение защитавам себе си защитавам приател
показвам човечност

незнам защо лошко прави така ... и не дава шанс на Адския ... като гледам последния път слака беше заради ТАНК ...
еми танка го има под ръка ето го Адския се зове...

Незнам решението не е мое не съм аз човека който има главната дума...
сиреч
аз съм просто един от всички във Шибания свят който е надигнал глава и е подал ръка...
Това е ... от мен надявъм се да няма псувни и прочие под този пост надявъм се да няма HATE във играта
надявъм се просто някой да ме разбере ... Smile




П.П.
Възможно е да имам ХИляди грешки във текста... ,но се пак е 2 часъ...
а до колкото до Ъ-то най отзад на някой думи Wink
просто се връщам преди 1945 Wink


До скоро Smile

:Pff of the Shattered Sun
Borimechka
Borimechka

Брой мнения : 23
Join date : 12.06.2008
Местожителство : Moq strana... moq BULGARIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa

http://voininatangra.org

Върнете се в началото Go down

Adskiya-warrior Empty Re: Adskiya-warrior

Писане  Vlado Нед Юни 15, 2008 2:18 am

Borimechka написа:
Но той не е от онези стари кучета за да говори така срещу Адския
Единственото нещо което съм казал е (виж по-нагоре) .... че апликацията е несериозна!

Borimechka написа:
ии Btw Хубаво е човек да има собствено мнение със аргоменти и прочие ...
а още по хубаво е да не го е страх да го изкаже и да го защити въпреки последствията който може да го сполетят...
Съгласен съм че е хубаво и точно това направих ...

От тук нататък спирам да коментирам всичко свързано с тази тема. Такива интриги са много далеч от считаните от мен за приятни занимания. Надявам се че по никакъв начин няма да се опиташ да провокираш някакъв отговор, защото такъв няма да има Smile
Vlado
Vlado

Брой мнения : 27
Join date : 05.05.2008
Age : 43
Местожителство : Brno, Czech Republic

Върнете се в началото Go down

Adskiya-warrior Empty Re: Adskiya-warrior

Писане  Borimechka Нед Юни 15, 2008 2:39 am

Е няма да провокирам просто ще драсна 2 реда Smile

това по горе е просто че не познаваш адския
той е такъв и апликацията е съвсем във негов стил Smile

Интригата е скапано нещо ... аз не съм интригант и не мисля ,че се караме ... храним
или там секвите простойй

просто КОМЕНТИРАМЕ , обсъждаме
защитаваме ралични гледни точки Wink
тва е Smile
Borimechka
Borimechka

Брой мнения : 23
Join date : 12.06.2008
Местожителство : Moq strana... moq BULGARIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa

http://voininatangra.org

Върнете се в началото Go down

Adskiya-warrior Empty Re: Adskiya-warrior

Писане  loshko Нед Юни 15, 2008 10:51 am

ОМГ, абе хора кво ви става? ТИ ли ще ми кажеш кой е Адскиа? Само апликацията му виж. По-точно мнение КОЙ е адския от Salvation, няма да намериш. Темата е приключена!
loshko
loshko

Брой мнения : 62
Join date : 01.03.2008
Age : 43
Местожителство : Малио Лацман

Върнете се в началото Go down

Adskiya-warrior Empty Re: Adskiya-warrior

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите