salvation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reshoky - Resto shaman

3 posters

Go down

Reshoky - Resto shaman Empty Reshoky - Resto shaman

Писане  Reshoky Нед Апр 13, 2008 12:17 pm

1. Име на основния герой: Reshoky, Време игра с главния герой -15 days played;
2. Възраст: 17

3. Клас на главния герой и разпределение на талантите. Бихте ли си респектнали (сменили талантите) ако потрябва?
Клас: Shaman ; Restoration 0/5/56 , еми няма проблем да респектна но нямам никав геар за другите таланти скоро ще почвам да сабирам...
4. Изпълнен куест за влизане в:
4.1. Karazhan - еми стигнах до Shadow labyrinth и немога да намеря групи за напред а и вече не иска pre quest за каразан

5. Предишни гилдии, причини за напускане.
XAHOBETE ,R A M P A G E- едната е много несериозна и раидвахме 1 ден стигнахме до curator и спряхме и уговорка на другия ден в 2 да доваршиме ... и само аз бях онлайн от цялата група и искам нещо по сериозно .... а за рампаге няма танкове няма как да райдваме а на мене ми се ходи Smile
6. Опит в инстанции:
6.1. Molten Core, Blackwing Lair,Ahn'Qiraj, Naxxramas- ne
6.2. Heroic mode- Да Smile
6.3. Karazhan,Gruul's Lair, Magtheridon's Lair- еми Каразан и Gruul за мгт не сам намирал групи ... праил съм само рандом щото немаше свестни групи в гуилдиите...
6.4. Serpentshrine Cavern, Tempest Keep - The Eye- не Sad
6.5. Mount Hyjal, Black Temple- не Sad ма съм чел повечето тактики и се интересувам

7. Описание на екипировката в момента (профил на героя) - линк към BLIZZARD.
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Emeriss&n=Reshoky
8. Професии на героя. Принос към гилдията.
Enchanting i tailoring - 361 i 360 ... vse o6te gi vdigam malko po malko Smile
9. По колко часа средно на ден играеш ?По кое време имаш възможност за игра? От кой град си и каква връзка към интернет ползваш?
emi ima dni deto play po 5-6 ima dni po 1-2 ... po 1 -2 ako nema raidove i istanci a po 5-6 nagore ako sabirame grupi za nqkyde ....emi imam vreme sledobqt zaradi daskaloto ... interneta mi e 4uk i ot sofiq
10. Очаквания от Salvation като гилдия. С какво ще допринесеш за развитието на Salvation. Защо мислиш, че заслужаваш място в Salvation:
O4akvam organiziranost i korektnost... 6toto sym popadal na guildii s DKP koito imam 100 dkp naprimer trqq mi 50 za need a nov mage koito e fr ot RL na gm-to vzima itema bez nikvi to4ki... o4akvam raidove Very Happy emi 6te prinesa s Chain heal i Healing wave Very Happy i aktivnost i opitvam korektnost =) Za6toto guildiqta taparva po4va da se razviva napred i do kolkoto razbrah ima dosta hora koito sa gotovi za raidvane i 4akat srqda za Reset na raid =) kato mene Smile
Reshoky
Reshoky

Брой мнения : 12
Join date : 13.04.2008

Върнете се в началото Go down

Reshoky - Resto shaman Empty Re: Reshoky - Resto shaman

Писане  villi Нед Апр 13, 2008 12:30 pm

Po princip imame nujda ot shamani - wisp ingame na loshko ili vute
villi
villi
Admin

Брой мнения : 157
Join date : 07.02.2008
Age : 47
Местожителство : bistenburg

https://salvation.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Reshoky - Resto shaman Empty antixrist

Писане  antixrist Пон Май 05, 2008 6:16 pm

bratle po princip ni trqbvat healari,no ne me razbirai pogreshno nqma koi da se zanimava da te oblicha a za golemite inc ti trqbva gear.Digni si geara i s udovolstvie she pogovorim otnovo.Uspeh Smile

antixrist

Брой мнения : 5
Join date : 13.04.2008

Върнете се в началото Go down

Reshoky - Resto shaman Empty Re: Reshoky - Resto shaman

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите