salvation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Antialliance (Rogue) App

2 posters

Go down

Antialliance (Rogue) App Empty Antialliance (Rogue) App

Писане  Cekocraft Нед Апр 27, 2008 3:19 am

1.Име на основния герой: Antialliance ,Време игра с главния герой - 50+ days ,igraq vseki den (ponqkoga moje da mi se precaka PCto i da missna 1 den :S)
2. Възраст: 16
3. Клас на главния герой и разпределение на талантите: Бихте ли си респектнали (сменили талантите) ако потрябва?
Клас:Rogue;v momenta sam na PvP build 19/1/41,no ako po4na da raidvam vednaga respectvam na combat
4. Изпълнен куест за влизане в:
4.1. Karazhan - Imam klu4
5. Предишни гилдии, причини за напускане: Forever,Annihilation ;Forever napusnax za6toto se bqx otkazal ot wow,2 meseca po kusno sled kato pak zapo4nax da ciklq se joinax v Annihilation,leavnax go za6toto guild mastera be6e neveroqten tapana kre6te6e po raida i se darje6e neu4tivo kam drugite igra4i.
6. Опит в инстанции:Vsi4ki Heroics (bez MgT),Karazhan,Zul Aman
6.2. Heroic mode: da
6.3. Karazhan,Gruul's Lair, Magtheridon's Lair - Hodil sam samo v karazhan,no znam za kakvo stava vapros v drugite 2
6.4. Serpentshrine Cavern, Tempest Keep:The Eye - Ne sam hadil tam
6.5. Mount Hyjal, Black Temple - Samo po piratskite serveri sam hodil tam
7. Описание на екипировката в момента (профил на героя): http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Emeriss&n=Antialliance
8. Професии на героя. Принос към гилдията: 375 skill - Leatherworking, 375 skill Skining ,moga da pravq Leg Armors,itemi s resiti,i nqkolko epica (za dps gear)
9. По колко часа средно на ден играеш ?По кое време имаш възможност за игра? От кой град си и каква връзка към интернет ползваш?
Ot 16:00 do 00:00 moga da buda online prez sedmicata kogato sam na daskalo,v petak i subota moga i do 04:00 sutrinta da stoq.Ot Novi Iskar sam (grad do Sofia).Interneta mi e na Multimedia mn dobra vruska,super rqdko mi se slu4va da imam problemi s neta
10. Очаквания от Salvation като гилдия. С какво ще допринесеш за развитието на Salvation. Защо мислиш, че заслужаваш място в Salvation:
Kakto spomenah po nagore za sam LWer i Skiner,moga da grindq vsqkakvi vidove koji i da pravq enchantmeti za guilda,bih pomagnal na nqkoi ot guilda ako ima nujda ot pomo6t,bih dal pari na zaem (gold) ako se nalaga.
Geara mi ne e koi znae kakvo,no mislq 4e trqbva da mi se dade 6ans,obe6tavam da pokaja nai-dobroto ot sebe si,az sam edin seriozen igra4 s golqmo jelanie za igra taka 4e,ako joina Salvation 6te buda vi buda mnogo blagodaren.

Cvetan Ivanov (Antialliance)
Cekocraft
Cekocraft

Брой мнения : 1
Join date : 27.04.2008

Върнете се в началото Go down

Antialliance (Rogue) App Empty Re: Antialliance (Rogue) App

Писане  Propadnaliq Нед Апр 27, 2008 8:41 am

Ще те помоля за един разговор в играта с мене.След това крайния разговор ще го водиш със Loshko.

А аз съм Propadnal.

Propadnaliq

Брой мнения : 30
Join date : 27.03.2008

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите