salvation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sexy Hunter

3 posters

Go down

Sexy Hunter Empty Sexy Hunter

Писане  Devilsmile Вто Апр 29, 2008 4:56 pm

1.Име на основния герой:Devilsmile ,Време игра с главния герой -24/7 Smile
2. Възраст: 19
3. Клас на главния герой и разпределение на талантите: Бихте ли си респектнали (сменили талантите) ако потрябва?
Клас:Hunter;v momenta sam na MM build 0/42/19, bih respecnal na kakvoto vi trqbva parite ne sa problem
4. Изпълнен куест за влизане в:kara/mh
5. Предишни гилдии, причини за напускане: Legends -prosto si napravih edna pauza ot okolo 4 meseca i me kicknaha poradi neaktivnost
6. Опит в инстанции:Si4ko do ilidan + si4ki heroici
6.3. Karazhan,Gruul's Lair, Magtheridon's Lair -da
6.4. Serpentshrine Cavern, Tempest Keep:The Eye - da
6.5. Mount Hyjal, Black Temple -da
7. Описание на екипировката в момента (профил на героя): http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Emeriss&n=Devilsmile
8. Професии на героя. Принос към гилдията: v momenta sam bez profesii 4am da mi akjete kakvo vi trqbva za da go digna Smile
9. По колко часа средно на ден играеш ?По кое време имаш възможност за игра? От кой град си и каква връзка към интернет ползваш?
Predi da spru sredno na den igraeh mejdu 10-12 4asa ina4e sa mot Sofiq i interneta mi e stabilen i nqma da ima problem s nego
10. Очаквания от Salvation като гилдия. С какво ще допринесеш за развитието на Salvation. Защо мислиш, че заслужаваш място в Salvation:Ochakvam seriozno otno6enie kum raidvaneto i mislq 4e bih doprinesal sus activnosta si i sus ustrema si za progress

Devilsmile

Брой мнения : 2
Join date : 29.04.2008

Върнете се в началото Go down

Sexy Hunter Empty Re: Sexy Hunter

Писане  loshko Вто Апр 29, 2008 5:07 pm

Ще имаме апликацията ви предвид.В момента клас Хънтер е затворен.Не бихме искъли просто да ви приемем и да не ви допуснем на райд.С предимство са доказали се играчи.Благодарим за апликацията ви!

Salvation
loshko
loshko

Брой мнения : 62
Join date : 01.03.2008
Age : 43
Местожителство : Малио Лацман

Върнете се в началото Go down

Sexy Hunter Empty Re: Sexy Hunter

Писане  Torrael Вто Апр 29, 2008 5:09 pm

Значи хора тоя пич го познавам от доста време, сериозен е и е скилнат. Имайки предвид gear-a му и това, че не му трябва loot ot SSC/ TK (демек няма да зима на другите хънтъри айтемите), приемането му в г гилдията би било само плюс... Smile
EDIT: А доколкото разбирам са говорили и с Karstin
Torrael
Torrael

Брой мнения : 46
Join date : 11.04.2008

Върнете се в началото Go down

Sexy Hunter Empty Re: Sexy Hunter

Писане  loshko Вто Апр 29, 2008 5:18 pm

Не е мястото да обяснявам това тук, но все пак обърнете внимание на главната причина заради която не взимам даден клас.Тя е, че са попълнени дори и резервите! НИкой няма да търпи да ,,виси'' в дадена гилдия. ВИж колко хънтера има в случая. Всички те са играещи и заслужили мястото си. По такъв начин отдаваме уважение към членовете на гилдията и показваме колко ще държим занапред на новопостъпилите при нас хора! Сигурен съм че този скилнат играч ме разбира за какво говоря. Сиреч приемем ли го в гилдата, означава че ще се държим с него достойно както го правим в момента с останалите ни Хънтери. Примерът е и за останалите класове.
loshko
loshko

Брой мнения : 62
Join date : 01.03.2008
Age : 43
Местожителство : Малио Лацман

Върнете се в началото Go down

Sexy Hunter Empty Re: Sexy Hunter

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите