salvation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JASSEN-Mage

+2
Senpal
JASSEN
6 posters

Go down

JASSEN-Mage Empty JASSEN-Mage

Писане  JASSEN Пон Май 05, 2008 9:32 pm

Hello na svichki,az sam mage 70lvl s blizo 80 dena playtime...imam opit vuv vsichki instancii dori 1-vite 2 bossa v BT...hodil sam HS,TK i t.n. iskam da vlezna v guilda zashto edin ft e vutre i bqh sprql da cukam izvesno vreme,a starata guildiq nqma kvo da pravq veche v neq..stana pulen falsh...eto link s heroto mi - http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Emeriss&n=Jassen Razz

JASSEN

Брой мнения : 1
Join date : 05.05.2008

Върнете се в началото Go down

JASSEN-Mage Empty Re: JASSEN-Mage

Писане  Senpal Пон Май 05, 2008 11:58 pm

ako poglednem aplikaciite na Dupe i Gashti 6te razberem kak se pi6e aplication.....
Senpal
Senpal

Брой мнения : 17
Join date : 07.02.2008

Върнете се в началото Go down

JASSEN-Mage Empty Re: JASSEN-Mage

Писане  Grifith Вто Май 06, 2008 12:12 am

1. Име на основния герой: JASSEN

2. Възраст: 18

3. Клас на главния герой и разпределение на талантите. Бихте ли си респектнали (сменили талантите) ако потрябва? Gashti 10/48/3 sviknal sam da igraq s vsqkakv build no nqmam opit v frosta.

4. Изпълнен куест за влизане в:
4.1. Karazhan - da

5. Предишни гилдии, причини за напускаne.Tangra..ne mi se igrae tam,nqmam kef.


6. Опит в инстанции:
6.1. Molten Core, Blackwing Lair,Ahn'Qiraj, Naxxramas- da
6.2. Heroic mode- vsi4ki
6.3. Karazhan,Gruul's Lair, Magtheridon's Lair- all6.4. Serpentshrine Cavern, Tempest Keep - The Eye- samo SSC trash i Lurker
6.5. Mount Hyjal, Black Temple- da
6.6. Sunwell - nqmam

7. Описание на екипировката в момента (профил на героя) - линк към BLIZZARD.
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Emeriss&n=Jassen

8. Професии на героя. Принос към гилдията. Gashti - Mining i teilor 375/375
9. По колко часа средно на ден играеш ?По кое време имаш възможност за игра? От кой град си и каква връзка към интернет ползваш?
Igraq kogato moga ili po4ti redovno. rabotq prez noshta sredno prez 1-2 dena togava sam zaet ot 20;00 do 23:00 4 dena
Internetat mi e dosta dobar, ne sam siguren za to4nata specifikaciq. Lan igraq wow srednos s 100-200ms max300

10. Очаквания от Salvation като гилдия. С какво ще допринесеш за развитието на Salvation. Защо мислиш, че заслужаваш място в Salvation: O4akvam 4e shte popadna v sreda s hora stapvashti po zemqta. Smqtam 4e nai malkoto s koeto moga da doprinesa za razvitieto na guilda e jelanieto mi za PvE igra, a dali zaslujavam mqsto sred vas tova vie shte reshite.

Grifith

Брой мнения : 1
Join date : 27.03.2008

Върнете се в началото Go down

JASSEN-Mage Empty Re: JASSEN-Mage

Писане  Garshel Вто Май 06, 2008 2:22 am

Grifith написа:1. Име на основния герой: JASSEN

2. Възраст: 18

3. Клас на главния герой и разпределение на талантите. Бихте ли си респектнали (сменили талантите) ако потрябва? Gashti 10/48/3 sviknal sam da igraq s vsqkakv build no nqmam opit v frosta.

4. Изпълнен куест за влизане в:
4.1. Karazhan - da

5. Предишни гилдии, причини за напускаne.Tangra..ne mi se igrae tam,nqmam kef.


6. Опит в инстанции:
6.1. Molten Core, Blackwing Lair,Ahn'Qiraj, Naxxramas- da
6.2. Heroic mode- vsi4ki
6.3. Karazhan,Gruul's Lair, Magtheridon's Lair- all6.4. Serpentshrine Cavern, Tempest Keep - The Eye- samo SSC trash i Lurker
6.5. Mount Hyjal, Black Temple- da
6.6. Sunwell - nqmam

7. Описание на екипировката в момента (профил на героя) - линк към BLIZZARD.
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Emeriss&n=Jassen

8. Професии на героя. Принос към гилдията. Gashti - Mining i teilor 375/375
9. По колко часа средно на ден играеш ?По кое време имаш възможност за игра? От кой град си и каква връзка към интернет ползваш?
Igraq kogato moga ili po4ti redovno. rabotq prez noshta sredno prez 1-2 dena togava sam zaet ot 20;00 do 23:00 4 dena
Internetat mi e dosta dobar, ne sam siguren za to4nata specifikaciq. Lan igraq wow srednos s 100-200ms max300

10. Очаквания от Salvation като гилдия. С какво ще допринесеш за развитието на Salvation. Защо мислиш, че заслужаваш място в Salvation: O4akvam 4e shte popadna v sreda s hora stapvashti po zemqta. Smqtam 4e nai malkoto s koeto moga da doprinesa za razvitieto na guilda e jelanieto mi za PvE igra, a dali zaslujavam mqsto sred vas tova vie shte reshite.

AHEHEAHEAHEAHEAHEAHHEAHAEHEA

Такаа сега по сериозно:

JASSEN-Mage Deniedqb8.th

Моето лично мнение Sad

Garshel

Брой мнения : 41
Join date : 29.03.2008
Age : 38

Върнете се в началото Go down

JASSEN-Mage Empty Re: JASSEN-Mage

Писане  villi Вто Май 06, 2008 10:14 pm

Abe tebe mai te poznavam Smile Ne porkahme li zaedno edno vreme ?
villi
villi
Admin

Брой мнения : 157
Join date : 07.02.2008
Age : 47
Местожителство : bistenburg

https://salvation.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

JASSEN-Mage Empty Re: JASSEN-Mage

Писане  loshko Сря Май 07, 2008 9:45 am

Jassen, aplikaciata ti e prieta, obarni se kam men v igrata ili kam niakoi oficer.
loshko
loshko

Брой мнения : 62
Join date : 01.03.2008
Age : 43
Местожителство : Малио Лацман

Върнете се в началото Go down

JASSEN-Mage Empty Re: JASSEN-Mage

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите