salvation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Warlock Application

5 posters

Go down

Warlock Application Empty Warlock Application

Писане  Don_asparuh@hotmail.com Чет Май 08, 2008 8:27 am

Kato za na4alo eto ne6to za men - Igraq WoW ot kakto e napazara, igral sam v PVE i PVP realmi, dignal sam nad 10 geroq do 60lvl i 4 do 70lvl, vsi4kite alliance, warlocka mi e edinstveniq horde izbrax warlock za da moga da doprinasqm za maximalen dps v raidove! Kogato igraq pravq mngo pari , mnogo 4esto kontroliram AH-to! ne nezavisimo kolko pari moje6 da napravi6 v igrata, tq e bezsmislena bez motiviran guild, ubedil sam se 4e vsi4ko umrazva, edinstvenoto ne6to koeto pravi igrata tolkova zaravna tova e Pve Smile


1.Име на основния герой: Ácnapyx ,Време игра с главния герой- 15 days+
2. Възраст: 22
3. Клас на главния герой и разпределение на талантите: Бихте ли си респектнали (сменили талантите) ако потрябва?
Клас: Warlock 20/41/00 Tova mi e speca za grindene. Prou4il sam i sam testval i drugi specove, kato se naloji vednaga moga da resskilna.
4. Изпълнен куест за влизане в:
4.1. Karazhan - Imam opot
5. Предишни гилдии, причини за напускане: R A M P A G E ne vijdam progres v guilda
6. Опит в инстанции: Vsi4ki
6.2. Heroic mode: da
6.3. Karazhan,Gruul's Lair, Magtheridon's Lair - imam palen opit s warrior, priest i hunter
6.4. Serpentshrine Cavern, Tempest Keep:The Eye - Da vsi4ki bossove i taktiki sa mi qsni moga i da obesnqvam
6.5. Mount Hyjal, Black Temple - kogato guilda mi po4na da pravi MH i BT az zapo4nax da igraq horde
7. Описание на екипировката в момента (профил на героя): http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Emeriss&n=%C3%81cnapyx
gearat mi e zaluxav, no ne gledaite na tova kato problem tai kato rano ili kasno 6te se oble4a , no za tselta trqbva da zapo4na ot nqkade, ako me priemete v guilda vi tova 6te me motivira i 6te davam maximalnoto ot sebesi da sabera neobxodimite statistiki...
8. Професии на героя. Принос към гилдията: 350 Tailoring, 317 Enchanting - mislq da maxna tailoringa za JC, vse o6te ne sa na max no tva ne e problem, tai kato imam sabrani materqli
9. По колко часа средно на ден играеш ?По кое време имаш възможност за игра? От кой град си и каква връзка към интернет ползваш? Predi dva dena napusnax rabotata si, i imam dostata4no vreme da bada online pone 10 4asa na den ! Jiveq v anglia , rodom sam ot Sofia

10. Очаквания от Salvation като гилдия. С какво ще допринесеш за развитието на Salvation. Защо мислиш, че заслужаваш място в Salvation: Zna4i az sam seriozen igra4, zatui tarsq seriozen guild ! bix mogal da doprinesa s maximalen DPs razqsnivaniq na taktiki, i sa6to taka ressistance gear koito sam sabiral spetsqlno za Hydros za da moje da pada!

Nadqvam se da mi dadete 6ans da se dokaja ! Vse pak ni6to nqma da zagubite:))

Don_asparuh@hotmail.com

Брой мнения : 1
Join date : 08.05.2008

Върнете се в началото Go down

Warlock Application Empty Re: Warlock Application

Писане  villi Чет Май 08, 2008 8:56 am

Po edna slu4ainost skoro igrah s alta mi zaedno s nego - 4oveka e v 4as, no nz dali niamame mnogo loci v momenta - 6te obsadim i 6te postna dnes nai - kasno utre otgovor. Uspeh!
villi
villi
Admin

Брой мнения : 157
Join date : 07.02.2008
Age : 47
Местожителство : bistenburg

https://salvation.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Warlock Application Empty Re: Warlock Application

Писане  loshko Чет Май 08, 2008 10:20 am

Az li4no bih iskal da testvam tozi igra4. Tarsia seriozni hora!Da sa s nas kakto i na pobedite taka i na wipovete.6te pogovoria s ostanalite, vapreki 4e klass warlock e zatvoren, koeto se nadiavam znae6 kakvo ozna4ava.Na Al'ar mislia 4e mi wispna no biahme na raid i nemojah da obarna vnimanie. Moliate potarsime ingame
loshko
loshko

Брой мнения : 62
Join date : 01.03.2008
Age : 43
Местожителство : Малио Лацман

Върнете се в началото Go down

Warlock Application Empty Re: Warlock Application

Писане  bladebg Нед Май 11, 2008 9:51 pm

bih ti preporu4al kato za na4alo da si napravi6 nqkukuv set primerno frozen ako 6te si na shadow.
bladebg
bladebg

Брой мнения : 4
Join date : 16.04.2008
Age : 34
Местожителство : Bistrica City

http://gameworld-bg.com/ (ne e samo moi de)

Върнете се в началото Go down

Warlock Application Empty Re: Warlock Application

Писане  Senpal Пон Май 12, 2008 11:57 am

Na kogo preporu4va6... ??
Senpal
Senpal

Брой мнения : 17
Join date : 07.02.2008

Върнете се в началото Go down

Warlock Application Empty Re: Warlock Application

Писане  bladebg Пон Май 12, 2008 5:47 pm

Senpal написа:Na kogo preporu4va6... ??
wtf?1?
bladebg
bladebg

Брой мнения : 4
Join date : 16.04.2008
Age : 34
Местожителство : Bistrica City

http://gameworld-bg.com/ (ne e samo moi de)

Върнете се в началото Go down

Warlock Application Empty Re: Warlock Application

Писане  loshko Пет Май 30, 2008 5:00 pm

Opitvam se da invitna tozi mladej ot 1 sedmica no ne go namiram online.Molq ako ima6 o6te jelanie da igrae6 - nameri me
loshko
loshko

Брой мнения : 62
Join date : 01.03.2008
Age : 43
Местожителство : Малио Лацман

Върнете се в началото Go down

Warlock Application Empty Re: Warlock Application

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите